Megoldatlan

ültetett fák

A sávok közé és a járda mellé nemrég ültetett fák a locsolás hiánya miatt lassan kiszáradnak. 1-2 valószínűleg már menthetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest Csalogány u. 13B-19B

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Novák Glória Diána
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a sövény a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére