Megoldott

Elmozdult csatorna fedél

Az Örs vezér téren, a Zuglói oldalon, az IKEA és Sugár közötti területen, a Sugár bejáratához közel az esővíz elvezető csatorna fedele több helyen elmozdult a helyéről. Némelyik törött is. Rendkívül balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest Kántorné park

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik, a zuglói önkormányzatot nem érdekli a tér állapota...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ürömi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem lehet elférni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lehullott vakolat, járda lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére