Megoldatlan

Kirepedezett járda

Egy hatalmas repedés és kb. húsz centivel arrébb egy hatalmas púp van a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest Pesti út 91

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt sem csinálták meg.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen. Vajon a télre várnak?...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még nem történt változás.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését a járda állapotára vonatkozóan.
    A járda balesetveszélyes hibái lokálisan javításra kerülnek. Nagyobb mértékű járda felújításra pénzügyi fedezet függvényében...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen. A gyrosos mellett, a Pesti úton felfelé vezető járdán van, pont középen.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A térkép a pontos helyet jelöli? A fénykép alapján nem felismerhető a helyszín.
    Üdv, admin
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Göröngyös

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cséplő utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére