Megoldatlan

Buszmegálló

A Fő téren, az Erdőkerülő utca irányába lévő buszmegállóban nemrég kicserélték a padot újra. Viszont alatta a talaj burkolata ugyanolyan gányolás maradt, mint amilyen volt. Jó lenne, ha rendesen le lenne aszfaltozva. Ráadásul esőben ez a rész áll a vízben.

Probléma helyszíne
Budapest Zsókavár u. 15

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Csupán másfél év kellett hozzá... Szomorú, hogy egy ilyen szintű probléma megoldása ennyi ideig tart.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? A XV. kerületi Polgármesteri Hivatalnak. Köszönöm!
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    És ezt három hónap volt kideríteni???
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kifogásolt burkolathiba már nem a Társaságunk üzemeltetésében, illetve kezelésében lévő területen található, a javítás tekintetében a XV. ker. Polgármesteri Hivatal az illetékes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK továbbra sem üzemeltet megállókat, járdákat, utakat, utasvárókat.
    Semmi összefüggés nincs az utasváró rendbetétele (ami JCD illetékességű) és a az aszfalt hiánya/állapota között.
    Ez a Budapes...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig így néz ki. Úgy tűnik, hogy a BKK-t nem izgatja a dolog...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kidőlt szemetesláda tartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére