Megoldatlan

Rossz járda

A járdát alkotó kövek össze vissza állnak. Könnyen meg lehet botlani benne. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest Sárfű u. 4

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt sem csinálták meg.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre borzalmasabb állapotban van.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére