Megoldatlan

Ez maradt utánuk.... XVIII. Alsó erdősor utca

Kb. a Vízmű telep sarkánál található az Alsó erdősor utcában. Egy elektromos kábelt fektető cég ténykedése után ez maradt ott: törmelék és a berogyott föld, ahol kábelt vitték.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület
Ez maradt utánuk.... XVIII. Alsó erdősor utca bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megoldódott.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés óta megoldódott a probléma?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Városgazda NZrt.

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kampányplakát 2 hónappal a választások után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Jobbik Magyarországért Mozgalom
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rohamosan terjedő Ailanthus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére