Megoldott

Kátyú Tündérliget - Csermák A utca kereszteződés

Kátyú a kereszteződés kozepen

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kósa István Úr!

    Tájékoztatjuk, hogy a helyszínt megvizsgálltuk, megtettük a szükséges intézkedést a javításra.

    Üdvözlettel:

    Soucek Magdolna
    ügyintéző
    Városüzelemtetési Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • István Kósa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére