Megoldott

Hiányzó fák

A Krisztina körúton több fa is hiányzik a Roham u. -Mikó u. közötti szakaszon, a helyük megvan. Kérem az őszi ültetési időszakban pótolják őket!

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a fákat, a minap láttam!
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A Krisztina körút hiányzó fáit a 2014-es őszi ültetési tervbe beletesszük.

    Köszönettel:

    FŐKERT

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Tóth Árpád sétány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére