Megoldott

Ez a lámpa meg hova mutat?

A Dráva utca / Népfürdő utca vadonatúj kereszteződésébe sikerült tök értelmetzlenül elhelyezni a jelzőlámpát. Jobbra tilt vagy jobbra enged, amerre út sincs, egyenesen meg semmit se szabályoz?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 28

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • S Norbi hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható lenne ez a jelentés, köszönöm!
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    @Gigler Ferenc

    Most tényleg nem érted a viccet...?
  • Kiss Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délelőtt kicserélték előre egyenesen mutató nyilakra.
  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel nem bírálhatjuk felül a közúti jelzéseket, kötelező jobbra kanyarodni. Igen, le a lépcsőn. Gondolom, korábban kint van a tábla, hogy behajtás csak Unimoggal... :-)
  • B K hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól látom, hogy balra már kátyús, és a biciklisáv felfestése nagyjából le is kopott?
  • Be Jelentek hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépmunka! :D
  • Gigler Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A kétéltű busz lehajtója már nem itt van, jobbra kerékpár/gyalogos út van csak. Amúgy még személyautóval sem lehetne olyan éles szögben jobbra kanyarodni, egyértelműen hibás a lámpa.
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem erre gondolnak, mert itt a vízibusz lejárója http://www.budapest.com/w/assignables/galleries/341/riverride_1.jpg
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Norbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére