Megoldatlan

Aljas fekvőrendőr

A Denevér út egyirányú szakaszán, azaz az Ágnes út-Bürök utca és a Hóvirág út között van két aljas fekvőrendőr. Autóval szinte meg kell állni előttük, olyan magasságúak és olyan rosszul vannak megépítve. Személy szerint néha kerékpárral jövök itt, kikerülni sem lehet, főleg hogy nem terepbiciklim van. Az rendben van, hogy forgalomcsillapítás miatt van, de azért nem kéne túlzásba esni.
Ezt tetézi, hogy nem egyszer a Hóvirág úthoz közelebbi alatt a közvilágítási lámpa nem égett, így nem is láttam azt, csak sejtettem hogy hol lehet, igaz ez már az ELMŰ dolga.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez nem közvilágítási bejelentés!!!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A 20 km/órás sebességkorlátozás nem magyarázat arra, hogy akkora dombot építsenek ide, amin csak a terepjárók tudnak sérülés nélkül átmenni!
    Kedves BKK! Ez nem magyarázat, hanem kifogás!
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha 10 km/h lenne a sebességkorlátozás, akkor a küszöb hány cm maqgas lenne? 40?

    Fel kéne ébredni BKK! Egyes autók (jellemzően azok a hosszabb tengelytávúak, amelyek ezen a környéken sűrűbben fordulna...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2110)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Denevér utcában 20 km/h sebességkorl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fekete Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Közvilágítás hibabejelentését a BDK-nak érdemes elküldeni, sőt, van okostelefonos BDK-s alkalmazás is. Az alapján napokon belül javítanak kiégett lámpákat.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kint felejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement kisajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére