Megoldott

Dús aljnövényzet - balesetveszélyes kereszteződés

Anonim Járókelő

A Baranyai utca és a Fehérvári út sarkán (egészen pontosan a Rege Presszó előtt) olyannyira elburjánzott az aljnövényzet, hogy a Baranyai utcából balra nézve jelentősen akadályozza a kilátást. Véleményem szerint ez balesetveszélyes, mert az egyébként elég forgalmas Fehérvári úton közeledő autókat viszonylag későn lehet észrevenni (ha szabályosan áll meg az ember a kereszteződésben).
Hasznos lenne, ha megritkítanák a növényzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A kertészeti munkákat 2014.06.11-én elvégeztük.

    Köszönjük a bejelentést!

    Üdvözlettel: FŐKERT
    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2105)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentését köszönjük, az aljnövényz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalanul parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kopott utburkolati jel a jardan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Károli Gáspár tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kint maradt bóják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére