Megoldott

Margit-szigeti játszótér

Egy mászóka hegesztése kezd eltörni a Margitsziget északi végében.
Pontos helyszín:
http://goo.gl/qAQHNr
Fényképek:
http://goo.gl/mh5hyl

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen lett a maszoka... 1
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést! Új fotót itt tud küldeni nekünk http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2103/margit-szigeti-jatszoter/frissites
  • Török Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Voltam a helyszínen pénteken, és nagyon elégedett voltam az új rögzítéssel. Igyekszem linkelni egy fényképet róla. Ez a probléma megoldódott számomra. Köszönöm a részvételi lehetőséget.
  • Török Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, remélem hamarosan megint lesz alkalmam arra járni, s megnézem.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, történt változás a helyszínen?
  • Török Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem tudom.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Török Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiváncsi vagyok rá én is, bár most pár napig tuti nem járok arra...

    Élmény ez a jarokelo.hu :)

    Hogy lehet visszajelezni, hogy az Önkormányzat válaszát megfelőnek találom meg nem is?
    Amit leírtak az
    ...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Most hogy áll a dolog?
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A hibát jeleztük az S-tér kft-nek, javítás alatt van a játszószer.

    Üdvözlettel:

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább most már nem szakad le... :(
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Török Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Carl Lutz rkp, 7-es kikötő (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére