Megoldott

Otthagyott sitt-kupac (Nagyszombat u.)

Otthagytak egy sitt-kupacot a Pacsirtamező-Nagyszombat sarkon a füvön, a 9-es buszmegálló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma hazafelé már nem volt ott a kupac. Véletlen egybeesés, hogy hamarabb elszállították, mint be lett volna küldve - pedig már napok óta ott volt. Zárható.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vashulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt is egy illegális lomblerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék lerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére