Megoldott

Rossz minőségű utca

Anonim Járókelő

III. kerület, Édes utca, Sinkovits Imre utca sarok. Nagy kátyúk, amik szétrázzák az arra autózókat, borzalmas sár keletkezik esőzés idején, és kisebb tó méretű pocsolya keletkezik, ami a járdára is kiönt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy még korai várnom, de egyelőre annyi történt, hogy a bejelentés után nem sokkal, az Édes utcával párhuzamos utca sarkán kijavították a kereszteződést (aminek nem voltak ilyen jellegű gondja...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    Tájékoztatom,hogy az Édes u. - Sinkovits u. csp. úthibáinak helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel: Soucek Magdolna
    ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékszaggató kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú a keréknyomban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Domoszló útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére