Megoldott

Csatornafedél szélén aszfalt beszakadás

A csatorna fedlap szélén beszakadt az aszfalt. A lyuk egyre nagyobb. Balesetveszélyes! Kérem javítsák ki!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott! Köszönjük
  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan elhárul a hiba.
  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    Terelő tábla már kihelyezésre került.
  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    Terelő tábla már kihelyezésre került.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy a bejelentést illetékességből további intézkedés céljából megküldtem a Fővárosi Csatornáz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2088)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A bejelentés mellett megjelenített
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • András Lakatos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Komoly fedlaphiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlaphiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére