Megoldott

Lekopott lakk, kitaposott fű

A Corvinus egyetem előtti térrészen elmaradt a padok karbantartása, a füvet pedig az épület tövében futó járda keskenysége miatt kitaposták.
Kérem, hogy a padokat kezeljék le, a füvet pedig ületessék vissza és egy kis méretű korláttal válasszák el a járdától, hogy megelőzhető legyen a jövőben az képen látható állapot.
(Nem, nem az emberek a hibásak, hanem a tervezés nem volt ergonómikus.)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A padokat lekezelték, legyen megoldott.
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Novák Glória Diána
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    From: Rivasz Mária
    Sent: Wednesday, May 31, 2017 12:33 PM
    To: kertig@fokert.hu
    Subject: FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00020807

    Tisztelt Címzett!

    Az előző levelemből lemaradt a bejelentés, e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: G Ágnes
    Nagyvárad tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére