Megoldott

Elhagyott jármű

Az óvoda előtti részen legalább egy éve elhagyottan áll a képen látható Twingo.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Így van, elvitték! Köszönöm!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, elvitték az autót!
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére még soha nem kaptam bilincset, valóban nem tudtam, hogy elszállítják a nem fizetőket.
    Mindenesetre a 48 óra párszor már lejárt. A kép 05.21-én készült és akkor már 1-2 napja megtörtént a b...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen csak te mert nem tudod ,hogy kerékbilincs meg nem fizetés esetén 48 órán belül elszállításra kerül. Míg zöld területre nem lehet elszállítani roncs autónak meg csak akkor mondható, ha nincs rajta...
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha egy gépezet beindul. Csak én érzem úgy, hogy nem a kerékbilincs a legjobb megoldás a helyzetre?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncs bicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Szív utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére