Megoldatlan

"Kijavított" kátyú

8 órával a kátyú kijavítása után! Csak gratulálni tudok!!!!!!!!!!!!!!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szemlőhegy u. 4

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Wagner Veronika visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Wagner Veronika visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Bejelentését rögzítettük a http://govcenter.hu/ekornyezet/ linken megtalálható II. Kerületi internetes közterületi bejelentő rendszerben.
    A bejelentés azonosítója: 3477,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Wagner Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú a Kokárda úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toldi Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cserje utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szász K. / Margit körút sarok, lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére