Megoldatlan

Bogdánfy u. parkolási szabálytalanságok

A BEAC mindkét bejáratánál rendszeresek a parkolási szabálytalanságok, néha úgy ráálnak a járdára, hogy még gyalog is alig lehet elférni, hát még babakocsival vagy urambocsá kerekesszékkel. A fák közötti zöldet sem kímélik, és a bringaút is célpont, valaki még apró kavicsot is kiszórt a füves részre, hogy ne legyen sáros a hintó kereke.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 8a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére