Megoldatlan

Balesetveszélyes átkelő

Nincs gyalogosátkelő a Kocka utcai villamosmegállótól az óvodák és az iskolák felé, ahol pedig minden nap rengeteg gyalogos jár át, többnyire kiskorúak, akik önmagukat kénytelenek veszélyeztetni mikor a sínek közt mennek át, vagy balesetveszélyesen a gépjárművek sávjában gyalogolnak.

Probléma helyszíne
Budapest Olaj u. 2

Hozzászólások

  • In Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK válasza sajnos irreleváns, félreértették a bejelentést. A belváros FELŐL érkező villamosok megállójából nem lehet normálisan eljutni a közintézmények felé miként a fotón is szerepel. Zebrára nin...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. ker. Maglódi út – Kocka u. kereszteződésében a Maglódi utat keresztezve a gyalogosok számára gyalogos átkelőhely áll rendelkezésre az úttesten és a villamos pályán történő át
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélírónk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest Közút Zrt. részére a szükséges intézkedések megté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • In Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közlekedési tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére