Megoldatlan

Rengeteg szabálytalan parkoló

Jó lenne, ha a 1117 Bp. Baranyai tér körül a járdán végig lehetne tolni egy babakocsit, amit számtalan szabálytalanul parkoló autós tesz lehetetlenné a hét bármely napján.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai tér 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Nagy Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy ennek, és a hasonló ügyeknek hogy működik a megoldása, de van még pár képem pár napról a közelmúltban, amikor uszkve 60cm-t hagynak az autósok.
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos egész Budapesten általános jelenség, hogy ezzel nem foglalkoznak. Kb szent tehénként kezeli az autókat, miközben gyalog mindenki jár, ha máshova nem is de legalább a kocsijáig.
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyelők rendszeresen járnak a Baranyai utcában - autóval! Abból nem látszik, hogy foglalt a járda. A gyalogos felügyelők leginkább csak a hajléktalannak látszó egyének zaklatásával van...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Nagy Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    újra gazos a járda széle

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl széles növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Eszter
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    indokolatlan nagy aszfaltfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére