Megoldott

Hiányzó utcanévtábla

A Mártírok és a Vass Gereben utca sarkán hiányzik mindkét utcanévtábla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 62

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt meg a megoldás, azt írták, majd ha összegyűlik bizonyos mennyiségű pótlandó tábla.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radnai Dóraverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. XX. Mártírok és a Vas Gereben utca sarkán lévő hiányzó utcanévtáblákra vonatkozó bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentését rögzítettük és besoroltu...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtévesztő utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letépett, széttört utcatáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Virág Benedek utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére