Megoldatlan

Széttöredezett járda

A Határ út és a Mártírok útja sarkán lévő autókereskedés előtt egy szakaszon erősen széttöredezett a járda.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 77

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Németh Zs.!
    A bejelentés először 2017. április 18-án lett elkülve az illetékes Budapest Közútnak, ami több mint 1 évvel ezelőtt volt. Belsős szabályzatunk pedig úgy szól, hogy ha egy ügy nem ol...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért lett megoldatlan? Mert 1 hónapon belül nem újítottak fel egy főútvonalú útszakaszt?
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Radnai Dóraverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. XX. Határ út-Mártírok útja sarkán lévő autókereskedés előtti címre vonatkozó járdahiba bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a Mártírok útja ezen szakaszának...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, valószínűeg egy rosszul elsült automatizmus történt! A státuszt javítottuk!
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Kérem a bejelentést ,,Válaszra vár"-ra állítani, mivel 2 nappal ezelőtt lett csak elküldve a XX. kerületnek.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Matók Ágnes! Miért lett megoldatlanra téve, mikor ma lett csak elküldve az önkormányzatnak?
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A XX. kerületnek el se lett küldve, lehet hogy az volt az illetékes.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Gubacsi híd (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére