Válaszra vár

Megsüllyedt útburkolat

Anonim Járókelő

Szeretném megérteni, hogy a Helsinki út jelölt szakaszán, a középső sávban lévő megsüllyedést miért nem sikerült azzal egyidőben megszüntetni, amikor pár hónapja a külső sáv hibáját javították. Konkréten a középső sávban az ember a nyelvét elharapja amikor a megengedett 70 km/h sebességgel közlekedik. De azok, akik ismerik ezt huppanót, azok vagy a külső sávokat választják vagy ha kényetelen a középsőben menni, akkor kénytelenek lelassítani. Ezzel persze váratlanul szembesülhet a mögötte haladó. A városba, befelé haladó irány középső sávja, ami a csatolt képen is jelölve van. Zöld négyzettel keretezve a már javított rész, piros körrel a durva huppanó.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet felső H
Megsüllyedt útburkolat bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Dr. Szigeti Tamás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: Budapest Közút
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére