Megsüllyedt útburkolat
Szeretném megérteni, hogy a Helsinki út jelölt szakaszán, a középső sávban lévő megsüllyedést miért nem sikerült azzal egyidőben megszüntetni, amikor pár hónapja a külső sáv hibáját javították. Konkréten a középső sávban az ember a nyelvét elharapja amikor a megengedett 70 km/h sebességgel közlekedik. De azok, akik ismerik ezt huppanót, azok vagy a külső sávokat választják vagy ha kényetelen a középsőben menni, akkor kénytelenek lelassítani. Ezzel persze váratlanul szembesülhet a mögötte haladó. A városba, befelé haladó irány középső sávja, ami a csatolt képen is jelölve van. Zöld négyzettel keretezve a már javított rész, piros körrel a durva huppanó.
Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet felső H
Hozzászólások