Kútvölgyi parkoló minősíthetetlen állapota
A kórház előtti parkolót szegycsontig, helyenként bőven fej főlé érő gaz veri fel mindenhol.
Nem értem, hogy ki felel ezért és miért tartják (hagyják) ilyen állapotban. Közben persze a fizetős parkolás nagyon szigorúan van ellenőrizve, a parkolóőr egyből ott terem minden autónál.
Kérem ennek a területnek a rendbetételét!!!!
Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kútvölgyi út 2
Hozzászólások