Gyalogos-átkelőhely lámpák aszinkronban
A 4-6-os villamos Rákóczi téri megállójánál a 3 gyalogátkelő lámpája nem egyszerre vált zöldre.
A középső lámpa, ami a villamos síneknél van, 5-6 mp-el később vált, mint az úttestnél lévők. Eléggé zavaró, mert aki lassan tud közlekedni, és megvárja szabálykövető állampolgárként, hogy zöldre váltson a középső lámpa, mire átér, a másik oldalon lévő lámpák már villognak és pirosra váltanak...
Ezt nem lehetne esetleg szinkronba hozni, és az összes lámpát egyszerre zöldre állítani, mondjuk 25-30 mp alatt átérne egy csomó ember a lámpánál egyik oldalról a másikra (és kisebb eséllyel ugrálnak a villamos elé is)?
Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi tér M
Hozzászólások