Egy nagyon rossz helyen lévő kátyú
Egy nagyon rossz helyen lévő kátyú!Megkérem az illetékest hogy gondoskodjon a probléma megoldásáról!Előre is köszönöm!
Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka utca
Hozzászólások