Gazok a parkolóban,s mellett
Szeretném kérni a bokrok megnyirását mert szét karcolja a bokor ága az autókat....mivel túl vannak már nőve senki hozzá se nyúlt már hónapok óta. Köszönöm ha rendbe teszik mihamarabb. Illetve a parkoló két végén is iszonyat nagy gaz van. Ronda. Kérem tegyék rendbe mihamarabb.Ez a parkoló játszi mellett van,csatolom januárban milyen szépen rendbe volt hagyva mindig. Jó lenne szép közegben lakni nem ilyen rendezetlenségben. Köszönöm!
Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 26c
Hozzászólások