Válaszra vár

Gazok a parkolóban,s mellett

Szeretném kérni a bokrok megnyirását mert szét karcolja a bokor ága az autókat....mivel túl vannak már nőve senki hozzá se nyúlt már hónapok óta. Köszönöm ha rendbe teszik mihamarabb. Illetve a parkoló két végén is iszonyat nagy gaz van. Ronda. Kérem tegyék rendbe mihamarabb.Ez a parkoló játszi mellett van,csatolom januárban milyen szépen rendbe volt hagyva mindig. Jó lenne szép közegben lakni nem ilyen rendezetlenségben. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 26c
Gazok a parkolóban,s mellett bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Must utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beláthatatlsn kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illes Annamaria
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pósa Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére