Válaszra vár

Gaz a parkolóban

Szeretném kérni a bokrok megnyirását mert szét karcolja a bokor ága az autókat....mivel túl vannak már nőve senki hozzá se nyúlt már hónapok óta. Köszönöm ha rendbe teszik mihamarabb. Illetve a parkoló két végén is iszonyat nagy gaz van. Ronda. Kérem tegyék rendbe mihamarabb.Ez a parkoló játszi mellett van,csatolom januárban milyen szépen rendbe volt hagyva mindig. Jó lenne szép közegben lakni nem ilyen rendezetlenségben. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 26c
Gaz a parkolóban bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Tamás megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére