Hatalmas forgalom a Ladik utcában
Az utobbi honapokban hatalmas forgalomnovekedes volt tapasztalhato a Ladik utcaban, ahol sem jarda, sem bicikliut, es az egysavos utszakasz ketiranyu. Amig elsetaltam a hevig 10jarmu elol kellett leternem.
Ugy gondolom, hogy ez a szakasz igencsak balesetveszelyes, es a forgalomnak semmi keresnivaloja nem lenne itt. Az epitkezes/parkolo megkozelitheto eszakrol, de a deli szakaszt, a Bogdani ut felol, ahol a gyalogosok, biciklisek kozlekednek, forgalomcsillapitotta kellene tenni.
Evek ota nem tortenik semmi, most is valoszinuleg az lesz a valasz, hogy majd ha elkeszul az uj lakopark…
Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 1
Hozzászólások