Megoldásra vár

Gyalogos jelzőlámpa nem világít

Budapest 6. kerület, Podmaniczky utca és Szinyei Merse utca sarkán, a vasút felőli oldalon nem világít a gyalogos jelzőlámpa zöld jelzése.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 67
Gyalogos jelzőlámpa nem világít bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Podmaniczky utca - Szinyei Merse utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Dr. Szigeti Tamás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fekete Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomtechnikai kérdés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan behajtás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösmarty utca - Andrássy út kereszteződés (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Papírokkal leragasztott KRESZ-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére