Válaszra vár

Forgalomtechnikai kérdés

Anonim Járókelő

A Bajcsy-Zsilinszky úti felüljáróról a belváros felé érkezve betonépítményekkel zárták el pár éve az egyetlen sávot a jobb oldali sávtól, nehogy ki tudjanak az autók sorolni, ezzel nagyban akadályozva a felüljáró egész hosszában feltorlódó kocsisor haladását. Érthetetlen, hogy amikor üresen áll a jobb oldali sáv, miért ne lehetne kisorolni, hogy több autó haladhasson át az Alkotmány utcai kereszteződésen, ami így 4-5 autót enged át egy zöld jelzés alatt.
Természetesen a busz közlekedését nem zavarná ez a sávok közötti felszabadítás, még mielőtt erre hivatkoznának, hiszen nyilván a külsőbb sávba sorolás csak akkor lenne kivitelezhető, amikor nem állnak ott autóbuszok.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 53
Forgalomtechnikai kérdés bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan behajtás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösmarty utca - Andrássy út kereszteződés (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Papírokkal leragasztott KRESZ-tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére