Széll Kálmán tér állapota
Nagyon rossz sokszor a köztisztaság, illetve siralmas állapotban van rengeteg köztéri elem, mint a korhadt, széthulló padok. Sok helyen akár emberi ürülékkel/vizelettel szennyezett is a tér, melyet a sokszor már éltvitelszerűen itt tartózkodó hajléktalanok hagynak maguk után, akik mindig visszatérnek, amint nincs a környéken közteret felügyelő személy. Sajnos már én is többször szemtanúja voltam, hogy valaki akár a metróbejáratnál, büfé mögött könnyít magán. Ebben a meleg időben megannyira bűzlik is a tér.
Az már kisebb gond, hogy sok lámpa a villamos megállókban nem világít már régóta.
Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér
Hozzászólások