Válaszra vár

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

A Budaörsi út 119-nél lévő járdához szeretnék parkolásgátlót kérni a Sasadi úti zebra mellé. Amikor az autósok a képen látható módon parkolnak, elfoglalják a járda egyharmadát és ha egy tehetséges motorosnak is pont ide jut eszébe leparkolni, akkor már csak a járda egyharmada marad a járdából a közlekedésre.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 119
Járdán parkolás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ádi, ezt mantrázd: A járda nem parkoló! ;)
    Találj egy jobb hobbit magadnak!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    És ahogy a képek is bizonyítják, még ez is bőőőőven széles ahhoz, hogy egy gyalogos ott haladjon. (Mert ugye gyalogolni nem párban, csoportban cseverészve kell.)
  • Budapest Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére