Takarítás hiánya
A Múzeum körút V. kerületi oldala, valamint a Kossuth Lajos utca eleje (Az Aldi-ig) valami förtelem milyen undorítóan koszos. Csatolok néhány fotót. Bementem az Astoria szálló recepcióra megkérdezni, hogy nem e esetleg az ő feladatuk lenne takarítani legalább a porta előtt és az árkád alatt, lévén ott van a bejáratuk. 50 fokban párolog a vizelet, brutális ami ott van. Nekem azt a választ adták, hogy nem az ő feladatuk, az önkormányzaté, szoktak jönni hetente 1x, és hogy a közeli (Kossuth Lajos utca 17.) szórakozó hely újranyitása óta sokkal rosszabb a helyzet. Én a láttottak és szagoltak alapján kétlem, hogy ott hetente bárki takarítana. Pedig nem ártana. Felőlem írják elő a szállodának meg a szórakozóhelynek hogy tartsák rendben a környékeiket, vagy fizetessék meg velük a napi takarítást, de ez az okádék állapot nem maradhat. És ismétlem, nem csak az Astoria szálloda sarka nincsen rendesen takarítva, az illetékesek nyugodtan sétáljanak végig a Múzeum körút V. kerületi oldalán a Kálvin tér irányába, rakás dzsuva az egész. Szerintem a padok alatt 10 éve nem volt felseperve. A fotókon a június 21 11:27 állapota látható (2026).
Hozzászólások