Megoldott

Veszélyes fa

A fa jelentőssen megdőlt

Probléma helyszíne
Budapest Szent Imre u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, szédületes gyorsasággal...

    Köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére