Megoldatlan

Fuvaros parkoló kapuja a járdára nyílik

A képen látható kapu valamint a mellette lévő kék színű a járdára nyílik, teljesen elfoglalva azt. Bent tehergépjárművek parkolnak, amelyek gyakran állnak ki-be. A gyalogos kénytelen a sárban kerülni vagy megvárni a ki- vagy beállás végét, ami egyébként ritkán tart tovább két percnél. Célszerű lenne tolókaput felszerelni vagy sármentesíteni a második képen látható, járda melletti földes részt.

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc út 184

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ehhez azért kell egy pofabőr vastagság!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Leparkolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laczkó Márton
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére