Szemétlerakás
FRISSÍTÉS: 2026.06.11.
Csepeli Városrendészeti Igazgatóság válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében megjelölt helyszínt kollégáink ellenőrizték. Az ellenőrzés alapján megállapítható, hogy az érintett terület magánterületnek minősül, ezért az ügyben a Csepeli Városrendészeti Igazgatóság részéről intézkedés megtételére nincs lehetőség.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy az érintett terület a Budapest Főváros tulajdonában áll, ezért a bejelentést továbbítottuk részükre.”
-----
Kedves Hatóságok!
Meddig tűrik el Önök, hogy gyakorlatilag minden héten ide szemetet rakjanak le? A korábbi képeket visszanézve 100% bizonyosággal megállapítható, hogy ugyanazon személyek hozzák ide a szemetüket. A jelen szemétkupacban hivatalos levelek sokasága hever.
Ahogy más önkormányzatok csinálják, ide egy ideiglenes kamera kellene, egy hónap alatt megoldódna a szemétlerakás.
(nagyon jól látható, hogy a delikvens autóval feláll a kerékpárútra és onnan hajítja a fal tövébe a zsákokat).
Hozzászólások
Köszönjük, hogy használtad a Járókelőt! Az illetékesnek pedig ezúton is köszönjük az intézkedést.
Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
Ha te is így gondolod, segítsd...
Köszönjük megkeresését.
Az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személy, egyéni vállalkozó, to...
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésében megjelölt helyszínt kollégáink ellenőrizték. Az ellenőrzés alapján megállapítható, hogy az érintett terület magánterületnek minősül, ezért az ü...
részére Ügyint...