Szarszag Sasadon
FRISSÍTÉS: 2026.06.08.
XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
„A probléma megoldásában a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. az illetékes, ahova a bejelentését továbbítottam. Hasonló probléma esetén az FCSM Zrt. ügyeletét a +36 80 455-000 ingyenes zöldszámon tudja értesíteni.”
-----
Hetek óta a XI. kerületi Beregszász úton (és alatt) végigfutó kanálisból/vízelvezető csatornából árad a szennyvíz és ürülék szag. Kérem az illetékes szervet azonnal találja meg a szennyező forrást és intézkedjen, mert közegészségügyi szempontból is aggályosnak gondolom!
Nem lehet megmaradni nyitott ablaknál, ha lemegyek az utcára pedig öklendeznem kell, ha éppen nem jár a levegő, különösen a Beregszász út alsó részén (Öveges sulinál és a Menedékes utcánál) elviselhetetlen a helyzet.
Hozzászólások