Megoldott

Fa tövében otthagyott sitt

Újpesten, a Munkásotthon u. 16. előtt kijavították a kátyút, de sajnos a kibontott aszfaltot egy fa tövében helyezték el és már jó pár hete ottmaradt. Kérném szépen ennek elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 16
Fa tövében otthagyott sitt bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Dr. Szigeti Tamás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rácz és Társa Kft. végzett sürgős üzemzavar elhárítást 2026.04.15.-én a Bp. IV.
    Munkásotthon utca és Mártírok u. sarkán egy, az úttest alatti kábelmeghibásodás miatt, mely kijav
    ...
  • S. Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    IV.kerület !
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ankara utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére