Fa tövében otthagyott sitt
Újpesten, a Munkásotthon u. 16. előtt kijavították a kátyút, de sajnos a kibontott aszfaltot egy fa tövében helyezték el és már jó pár hete ottmaradt. Kérném szépen ennek elszállítását.
Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 16
Hozzászólások
A Rácz és Társa Kft. végzett sürgős üzemzavar elhárítást 2026.04.15.-én a Bp. IV.
Munkásotthon utca és Mártírok u. sarkán egy, az úttest alatti kábelmeghibásodás miatt, mely kijav...