Lehajtó sáv bővítése
Szentendrei úton,Monostori sarokkal,régi kaladparkkal szemben a lehajtó sáv magyon kicsi,sok az autó már. Betelik a sáv,piros lámpa miatt,de sokan így kilógnak,foglalják a haladó sávot. Aki nem kamyarodok le,indexel,de nem engedim be, aki meg nem bírja kivárni bevág egy 70-el haladó sávba,balesetveszélyes. Útszegély helyett kell még hely inkább a gazos növény helyett
Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 187
Hozzászólások
Es ha Csillagvarba a 6-7 órási edzésnek vége ömlenek haza a nők a lakótelepre,akkor is dugó van a leka...
Ha már nincs hely a sávbán egyre többen vészvillonak,akik átlógnak az egyenes sávba,nehogy b...