Válaszra vár

Zebra hiánya

Anonim Járókelő

A Mozaik utcai felüljáróról lépcsőn lejöve, ha a Körösi gimi oldalára szeretnénk átjutni, elég nehézkes. Régen volt zebra felfestve, és egy tábla is jelezte, hogy gyalogos átkelő / iskola. Életveszélyes reggeli és a déutáni időben. Erre nincs pénz vagy megoldás ?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 79
Zebra hiánya bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát itt zebra nem volt soha, 2009 óta viszont fixen nem. Amúgy igen hasznos volna, de gondolom olyan gyér itt a gyalogos forgalom, hogy nem éri meg telepíteni.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tiltó tábla elhelyezése így téves

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    PP Center (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes zebra + takaró szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére