Válaszra vár

Kaszálás utáni járdaszakasz

Hogy lehet egy járdaszakaszt kaszálás után így itt hagyni? Miért lesz egy látszólag terület rendezés kontraproduktív? Nem hiszem, hogy ez nem így zajlik az esetek többségében és mégsem változik semmi. Talán az illetékeseknek nyitott szemmel kellene járni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 43
Kaszálás utáni járdaszakasz bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Must utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beláthatatlsn kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illes Annamaria
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pósa Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére