Válaszra vár

Hulladék és lom közterületi deponálása

Sajnos mostanra folyamatos, hogy hulladékot és lomokat halmoznak fel a téren az epület sarkában. Ez nem egyszeri eset, hanem folyamatos probléma. Hulladék lerakása tudtommal illegális és szerintem tűzveszélyes is. Hiába takarít az önkormányzat ha igy néz ki a tér sarka. Kérem, hogy szólítsák fel a hulladék lerakóját a szabalyok betartására! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 3
Hulladék és lom közterületi deponálása bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megvárjuk amíg egy cigis felgyújtja véletlenül?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre szebb...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület OVZRT Óbudai Vagyonkezelő NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a parton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület OVZRT Óbudai Vagyonkezelő NZrt.
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt kerti hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület OVZRT Óbudai Vagyonkezelő NZrt.
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére