Válaszra vár

Keréknyom a Bikás parkban

Valaki magyarázza már el hogy ennek mi értelme? A Bikás park üzemeltetése éves szinten több tízmillió Ft van a kerületnek. Locsolják, vágják gondozzák és utána 40t kamionnal behajtanak.
Üdv Járókelők!
Most volt a 21 éves az Újbuda party amit innen is köszi önkormányzat 👍 Vasárnap egy lakótelep közepén "Sziget fesztivált" csinálni. Köszi. Más Hétfőn korán kell mert dolgozik.
Lényeg hogy a vursli kamionok itt hagyták a "lábnyomaikat".
Nem volt módomban a park többi részét bejárni de a metróbejáratnál állt egy vursli kamion.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás park
Keréknyom a Bikás parkban bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Murzsicz-Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére