Ellopott zebra
A Borszéki utca és az Andor utca sarkán megszűnt egy zebra. A felfestés eltűnt, nincs kitáblázva. Ugyanakkor ottmaradt az úttestig lejtő járdaszegély és a vakoknak szóló járólap, meg elve van a két menetirány között egy járdasziget. Vissza kéne festeni a zebrát és visszatenni a táblát, esetleg letenni elé ilyen fényvisszaverő elemeket is, mint máshol, mert jelenleg kész életveszély. Az emberek nyilván továbbra is járnak arra, csak az autósok, akik jönnek szépen ötvennel, adott esetben éjszaka, nincsenek rá felkészülve, hogy ott emberek legyenek (illetve este nem is látják a puhatestűeket).
Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Borszéki u 45
Hozzászólások
Az illetékes szakmai válasza alapján a probléma állapota nem kíván azonnali beavatkozást vagy javítást.
Ezért bejelentésedet egyelőre ""Megoldott"" státusszal zárjuk. Amennyiben a...
Tájékoztatjuk, hogy a helyszínen nem volt a jogszabályi feltételeknek megfelelő kijelölt gyalogos-átkelőhely.
A kijelölt gyalogos-átkelőhely létesítéséhez sok jogszabályi előfelt...