Ott hagyott építési törmelék
FRISSÍTÉS: 2026.06.19.
Bejelentő válasza (friss kép csatolva):
„Attól tartok, az OVZRT valamivel összekeverte, mert a helyszín ma este így néz ki: (nem megoldott)”
-----
FRISSÍTÉS: 2026.06.18.
OVZrt. válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a jelzett hibát munkatársaink elhárították, így a probléma megoldódott.”
-----
Az útfelújítás után ott maradt a bontott anyag.
Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remete köz 1
Hozzászólások
Köszönjük, hogy használtad a Járókelőt! Az illetékesnek pedig ezúton is köszönjük az intézkedést.
Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
Ha te is így gondolod, segítsd a...
Tájékoztatjuk, hogy a jelzett hibát munkatársaink elhárították, így a probléma megoldódott.
Köszönjük megértését és együttműködését. Reméljük, hogy intézkedésünkkel sikerült segít...