Megoldásra vár

Évek óta ellhagyott autó

Évek óta járok a Pasaréti téren lévő Aldiba vásárolni. Nagyon régóta foglalja az egyik parkolót ez az autó. Legyenek kedvesek utánanézni mert szerintem senki nem fizeti a biztosítását és ezt az autót el kell vinni erről a forgalmas, amúgy is mindig parkolási nehézséget okozó központi helyről.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 11
Évek óta ellhagyott autó bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Rendészeink tájékoztatása alapján a jármű rendelkezik érvényes műszakival 2026.06.28.-ig. Ha ezt követően is a területen van, felszólítják a tulajt a jármű eltávolítására. M...
  • Járókelő Andris megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Bejelentését köszönjük, továbbítottuk Városrendészeink számára kivizsgálásra.
    Visszajelzésükig szíves türelmét köszönjük!
    Üdvözlettel,
    II. Kerületi Önkormányzat
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Zsigmond Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Használaton kívüli szgk. parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalit utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére