Évek óta ellhagyott autó
Évek óta járok a Pasaréti téren lévő Aldiba vásárolni. Nagyon régóta foglalja az egyik parkolót ez az autó. Legyenek kedvesek utánanézni mert szerintem senki nem fizeti a biztosítását és ezt az autót el kell vinni erről a forgalmas, amúgy is mindig parkolási nehézséget okozó központi helyről.
Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 11
Hozzászólások
Rendészeink tájékoztatása alapján a jármű rendelkezik érvényes műszakival 2026.06.28.-ig. Ha ezt követően is a területen van, felszólítják a tulajt a jármű eltávolítására. M...
Bejelentését köszönjük, továbbítottuk Városrendészeink számára kivizsgálásra.
Visszajelzésükig szíves türelmét köszönjük!
Üdvözlettel,
II. Kerületi Önkormányzat