Hőközpont falának javítása
FRISSÍTÉS: 2026.06.12.
FV Fővárosi Vízművek válasza:
„Köszönjük megkeresésüket, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen munkatársaink gondoskodtak a panelelem helyreállításáról.”
-----
FRISSÍTÉS: 2026.06.02.
BKM Budapesti Közművek válasza:
„A bejelentett épületrész egy szivattyúház és a Fővárosi Vízművek kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében javasoljuk, forduljon hozzájuk.”
-----
A FŐTÁV hőközpontján (X. Kerület Harmat/Sibrik sarkán, a Sibrik M. Utca felőli oldalon) még a tél folyamán lehullott vakolat javítása a mai napig nem történt meg. Ehelyett el van kerítve, mintha arra várna, hogy ki legyen javítva. De télből már nyár lett és a helyzet változatlan. Lehetne kérni, hogy javítsák ki?
Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 64
Hozzászólások
Köszönjük megkeresésüket, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen munkatársaink gondoskodtak a panelelem helyreállításáról....
Köszönjük megkeresését.
A bejelentett épületrész egy szivattyúház és a Fővárosi Vízművek kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldása érdekében javasoljuk, forduljon hozzájuk....