Környezetszennyezès
FRISSÍTÉS: 2026.06.17.
A bejelentő visszajelzése:
„Sajnos ma is ott van a flakon es a cement vagy beton vagy mi....csatolom a fotokat”
-----
18.ker. Czuczor utcaban nemreg egy Magyar Telekom fem fedőlapot betonoztak körül. A maradek anyagot egz sarokkal odebb, a Haladas utcaban, a rendorsegi parkolo keritese elotti magas gazos teruletre boritottak. Ugyanitr ismeretlen eredetű folyekony anyag van egy nagy muanyag palackban kidobva.
Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Pestszentlőrinc
Hozzászólások
Köszönjük megkeresését.
Munkatársaink már nem találták az illegálisan kihelyezett hulladékot a területen.
Tisztelettel: Budapesti Közművek
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/195635/kornyezetszennyezes/hivatal